Zabezpieczenie zimowisk

Specjalnością naszą jest adaptacja i zabezpieczenie zimowisk nietoperzy w sztolniach, jakiniach, bunkrach oraz innych obiektach podziemnych i naziemnych.

Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam na ciągłe doskonalenie technologii oraz jakości wykonywanych przez nas zabezpieczeń.


  

     

Oferujemy opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz innych dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia procedury przetargowej podczas adaptacji obiektów na zimowiska nietoperzy lub przystosowanie dla kolonii letniej.

Oferujemy nadzór techniczny i chiropterologiczny nad wykonaniem adaptacji zgodnie z projektem.

Dodatkowo firma nasza zajmuje się opracowywaniem innych projektów technicznych budowlanych nie związanych z ochroną nietoperzy.

Wydarzenia
 • Kompensacja przyrodnicza na Pomorzu
 • październik 2015

  Jesienią mięliśmy przyjemność pracować na północy Polski. Przeprowadzona została adaptacja obiektów militarnych na cele zimujących nietoperzy. Mamy nadzieję, że mimo późnej pory, jeszcze tej zimy wprowadzą się nowi skrzydlaci lokatorzy.

 • Zabezpieczone zimowisko nietoperzy w Dzikowcu
 • wrzesień 2015

  Miło nam poinformować o zabezpieczeniu kolejnego dolnosląskiego zimowiska nietoperzy. Na temat zabezpieczenia można przeczytać na stronie RDOŚ Wrocław:

  http://wroclaw.rdos.gov.pl/kolejne-zimowisko-nietoperzy-na-dolnym-slasku-zabezpieczone-2

 • Prace zabezpieczajace w Fortach Nyskich
 • sierpień 2014

  Na zlecenie RDOŚ Opole zabezpieczony został fragment korytarza Cygaro prowadzący do Reduty Króliczej w Fortach Nysa, stanowiący zimowisko nietoperzy.