Budka podtynkowa dla nietoperzy cena - 125 zł 

       

fot. dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Rytel

Budka podtynkowa idealna przy termomodernizacji budynków. Wykonana z materiałów o bardzo dobrych parametrach izolacyjności cieplnej.

 Trocinobetonowa budka dla nietoperzy - cena 69 zł

       

Bardzo trwałe, odporne na czynniki atmosferyczne oraz rozdziobywanie przez dzięcioły. Trwałość określana jest na kilkadziesiąt lat, co jest szczególnie ważne ze względu na zwyczaj powracania nietoperzy do stałych schronień. Owalny i długi otwór wejściowy przypomina wejście do dziupli drzewa, a specyficzny mikroklimat wewnątrz schronienia zachęca do osiedlania się wewnątrz nietoperzy.

Budka dla mopka z drewna dębowego lub olchowego

     

Budka wykonana tak, aby imitować szczeliny pęknięć w pniu i gałęziach drzew. Projekt wg. modelu opracowanego przez F. Greenaway (Anglia), doskonale sprawdza się w naszych warunkach.

Cena – do uzgodnienia w zależności od rodzaju drewna.


Wykonujemy również inne budki drewniane i trocinobetonowe dla nietoperzy, dla ptaków oraz domki dla owadów. Oferujemy również niezwykle popularne specjalnie przygotowane elementy do budowy budek przeznaczone na zajęcia warsztatowe dla dzieci.

  30/50 cm - 100 zł                    35 zł                                  70 zł                               70 zł

Podane ceny są cenami brutto.

Koszt dostawy (kurier) uzależniony od wielkości zamówienia - do 2 szt. - 20 zł. Możliwy transport w przypadku większych ilości.


Wydarzenia
 • Kompensacja przyrodnicza na Pomorzu
 • październik 2015

  Jesienią mięliśmy przyjemność pracować na północy Polski. Przeprowadzona została adaptacja obiektów militarnych na cele zimujących nietoperzy. Mamy nadzieję, że mimo późnej pory, jeszcze tej zimy wprowadzą się nowi skrzydlaci lokatorzy.

 • Zabezpieczone zimowisko nietoperzy w Dzikowcu
 • wrzesień 2015

  Miło nam poinformować o zabezpieczeniu kolejnego dolnosląskiego zimowiska nietoperzy. Na temat zabezpieczenia można przeczytać na stronie RDOŚ Wrocław:

  http://wroclaw.rdos.gov.pl/kolejne-zimowisko-nietoperzy-na-dolnym-slasku-zabezpieczone-2

 • Prace zabezpieczajace w Fortach Nyskich
 • sierpień 2014

  Na zlecenie RDOŚ Opole zabezpieczony został fragment korytarza Cygaro prowadzący do Reduty Króliczej w Fortach Nysa, stanowiący zimowisko nietoperzy.